Play4Math Amazon’da En Çok Satanlar Listesinde

Play4Math – Matematiğin Eğlenceli Hali, Amazon‘da en çok satan oyunlar listesine #5’i sıradan girdi. Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gösterilen Play4Math ile, çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirirken, onların matematik dört işlem yeteneklerinin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Play4Math’in çok sevilen bir eğitici matematik oyunu haline gelmesinin en büyük sebeplerinin başında, oyun sırasında hedef sayı olan 12’ye ulaşabilmenin verdiği heyecan var. Eldeki beş kartı da kullanarak 12’ye ulaşabilmek için iyi bir strateji, doğru bir hesaplama ve biraz da şans gerekiyor. 🙂

Play4Math, eğitici ve eğlendirici oyunlar kategorisinde yıldızı parlayan bir matematik oyunu olmaya devam edecektir. Çünkü ailelerimizden gelen görüş ve düşünceler, oyunu oynarken çok eğlenceli vakit geçirdikleri yönünde.

Günden güne artan iş birliklerimiz ve yeni satış noktalarımızla birlikte Play4Math, son zamanların en sevilen ve tercih edilen eğitici ve eğlendirici matematik oyunu olacak gibi görünüyor. Siz de Google’da eğitici matematik oyunu, eğlendirici matematik oyunu ve Play4Math yazarak ürünlerimizi iş ortaklarımızdan satın alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir